montaż anten Knurów, ustawienie anten Knurów, Regulacja anten Knurów: satelitarnych ( NC+ , Cyfrowy Polsat , Orange ) jak i naziemnych DVB-T

Nasza Firma w siedzibą w Gliwicach oferuje usługi związane z montażem jak i ustawieniem anten satelitarnych oraz ustawieniem i montażem anten naziemnych, DVB-T na terenie miasta Knurów jak i okolic.

Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice
Montaż anten Knurów, Montaż anteny Knurów, ustawienie anten Knurów

Dla Klientów korzystających z sygnału satelitarnego, zapewniamy usługi związane z montażem anten satelitarnych jak i usługi związane z ustawieniem anten satelitarnych czy też dowolną obsługą serwisową TV-SAT i to nie zależnie od tego, czy są Państwo użytkownikami polskich platform telewizyjnych Canal + ( dawna NC+ ), Cyfrowego Polsatu, czy też ORANGE.

Nasi pracownicy są przygotowani do wykonania dowolnej usługi związanej z tv-sat. Oprócz montażu oraz ustawienia anten satelitarnych, w swojej ofercie posiadamy także, wykonanie usługi MULTIROOM, która umożliwia niezależny odbiór kilku różnych programów w tym samym czasie, na wielu telewizorach. Ważny jest jednak pewien fakt, w przypadku abonentów Canal+ ( NC+ ), oprócz doprowadzenia przewodu z anteny do kolejnych dekoderów, musimy dodatkowo połączyć wszystkie dekodery za pomocą przewodu internetowego lub za pomocą sieci WI-FI ( bezprzewodowo ). Wybierając wariant WI-FI warto uwzględnić, iż mogą czasami występować problemy z poprawnym działaniem usługi MULTIROOM. Jest to związane z urywaniem połączenia czy też zawieszeniem się routera.

Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice
Montaż anten Knurów, Montaż anteny Knurów, ustawienie anten Knurów

Nowe tunery jakie ostatnio pojawiły się w polskich platformach telewizyjnych ( Canal +, Cyfrowy Polsat ), wspierają podłączenie do tzw. instalacji jedno kablowych – UNICABLE. Usługa ta umożliwia podłączenie kilku tunerów satelitarnych ( każdy może być innego operatora Tv Sat ), do anteny satelitarnej za pomocą jednego przewodu antenowego. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, u których nie ma możliwości doprowadzenia kolejnych przewodów antenowych od anteny do dekodera.

Oprócz wykonywania instalacji związanych z antenami satelitarnymi, w ofercie mamy też montaż oraz ustawienie anten naziemnych dla dowolnej ilości odbiorników. Zapraszamy do poznania oferty programowej, jaka jest obecnie dostępną w ramach darmowej telewizji naziemnej. Dodatkowo jesteśmy też w stanie zamontować telewizor na ścianie. W ofercie posiadamy też niezbędne akcesoria – stojaki ( uchwyty ) do montażu tv na ścianie

Swoje usługi świadczymy na terenie:

Gliwice, Zabrze, Knurów, Mikołów, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Gierałtowice i okolice

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny 692 – 188 – 376 lub e-mail: biuro@tvsatserwis.net.