Do niedawna było to wręcz niemożliwe aby za pomocą anteny telewizyjnej odbierać wszystkie programy Telewizji Polskiej oraz najciekawsze programy nadawców prywatnych w super cyfrowej jakości! Teraz się to zmieniło. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowej anteny satelitarnej, czy też opłacania kolejnych abonamentów! Do odbioru cyfrowych programów telewizyjnych nadawanych z nadajników naziemnych, obecnie wystarczy posiadanie odpowiedniego tunera cyfrowego ( dekodera ) lub też telewizora obsługującego standard DVB-T Mpeg4 oraz antenę telewizyjną.

montaż anten montaż anten montaż anten

 Nasi Klienci z takich miast jak : Gliwice, Zabrze, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Chorzów, Pyskowice, Tarnowskie Góry i okolic mają już dostęp do Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu cyfrowego nadajnika telewizyjnego. Aktualny wykaz nadajników Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska znajduje się na dole strony.

Nasza Firma oferuje niezbędny sprzęt odbiorczy jaki musi znajdować się w Twoim domu jak i inne akcesoria wraz z kompleksową usługą serwisową, w tym montażu anteny telewizyjnej, serwisem jak i rozbudową istniejącej już instalacji antenowej . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt .

Programy dostępne w ramach Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska:

Mux1 – kanał 21 ( 474 ) Zawartość: FOKUS TV – STOPKLATKA – ESKA TV – TTV – POLO TV – TV TRWAM – TVP ABC

Mux2 – kanał 40 ( 626 ) Zawartość: Polsat, TTVN – TV4 – TV6 – TV PULS – TV PULS 2 – POLSAT – SUPER POLSAT – TVN 7

Mux2 – kanał 58 ( 770 ) Zawartość: TVN – TV4 – TV6 – TV PULS – TV PULS 2 – POLSAT – SUPER POLSAT – TVN 7

Mux3 – kanał 41 ( 634 ) Zawartość: TVP 1 HD – TVP 2HD – TVP INFO HD – TVP 3 – TVP SPORT HD – TVP HISTORIA – SPRAWDZAM TV

Mux8 – kanał 6 ( 184,50 ) Zawartość: TVP KULTURA – TVP KOBIETA – ZOOM TV – METRO TV – NOWA TV – WP

Mux Testowy – kanał 27 ( 522 ) Zawartość: TVP ROZRYWKA – TVP KOBIETA – TVP DOKUMENT – TVP POLONIA