Do niedawna było to wręcz niemożliwe aby za pomocą anteny telewizyjnej odbierać wszystkie programy Telewizji Polskiej oraz najciekawsze programy nadawców prywatnych w super cyfrowej jakości! Teraz się to zmieniło. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowej anteny satelitarnej, czy też opłacania kolejnych abonamentów! Do odbioru cyfrowych programów telewizyjnych nadawanych z nadajników naziemnych, obecnie wystarczy posiadanie odpowiedniego tunera cyfrowego ( dekodera ) lub też telewizora obsługującego standard DVB-T Mpeg4 oraz antenę telewizyjną.

montaż anten montaż anten montaż anten

 Nasi Klienci z takich miast jak : Gliwice, Zabrze, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Chorzów, Pyskowice, Tarnowskie Góry i okolic mają już dostęp do Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu cyfrowego nadajnika telewizyjnego. Aktualny wykaz nadajników Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska znajduje się na dole strony.

Nasza Firma oferuje niezbędny sprzęt odbiorczy jaki musi znajdować się w Twoim domu jak i inne akcesoria wraz z kompleksową usługą serwisową, w tym montażu anteny telewizyjnej, serwisem jak i rozbudową istniejącej już instalacji antenowej . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt .

Programy dostępne w ramach Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska:

Mux1 – kanał 55 ( 746 ) Zawartość: TVP ABC, ATM Rozrywka, ESKA TV, TTV, Polo TV, TRWAM, Stopklatka TV, Focus TV

Mux2 – kanał 49 ( 698 ) Zawartość: Polsat, TVN, TV 4 – Czwórka, TV Puls, TVN7, Super Polsat, TV 6, TV Puls 2

Mux2 – kanał 58 ( 770 ) Zawartość: Polsat, TVN, TV 4 – Czwórka, TV Puls, TVN7, Super Polsat, TV 6, TV Puls 2

Mux3 – kanał 41 ( 634 ) Zawartość: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP INFO, TVP Sport HD TVP Historia, TVP3 Katowice

Mux8 – kanał 6 ( 184,50 ) Zawartość: Nowa TV, Zoom TV, WP1, Metro, TVP Kultura HD, TVP Rozrywka

Mux Testowy – kanał 40 ( 626 ) Zawartość: Polsat NEWS HD, Polsat Film HD