montaż anten Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice, Regulacja anten Gierałtowice : satelitarnych ( NC+ , Cyfrowy Polsat , Orange ) jak i naziemnych DVB-T

Nasza Firma w swojej ofercie posiada usługi związane z montażem jak i ustawieniem anten satelitarnych oraz anten naziemnych, DVB-T.

Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice
Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice

Dla Klientów korzystających z sygnału satelitarnego, zapewniamy usługi związane z montażem anten satelitarnych jak i usługi związane z ustawieniem anten satelitarnych czy też dowolną obsługą serwisową TV-SAT.

Nie zależnie od tego, czy są Państwo użytkownikami NC+, Cyfrowego Polsatu, czy też ORANGE, nasi pracownicy są przygotowani do wykonania dowolnej usługi tv-sat. Oprócz montażu oraz ustawienia anten satelitarnych, w swojej ofercie posiadamy także, wykonanie usługi typu MULTIROOM, która umożliwia odbiór kilku różnych programów w tym samym czasie, na wielu telewizorach. Ważny jest jednak pewien fakt, w przypadku abonentów NC+, oprócz doprowadzenia przewodu z anteny do kolejnych dekoderów, musimy połączyć wszystkie dodatkowe dekodery z odbiornikiem głównym za pomocą przewodu internetowego albo za pomocą sieci WI-FI ( bezprzewodowo ). Wybierając wariant WI-FI warto uwzględnić, iż mogą czasami występować problemy z poprawnym działaniem usługi MULTIROOM.

Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice
Montaż anten Gierałtowice, Montaż anteny Gierałtowice, ustawienie anten Gierałtowice

Nowe tunery, jakie ostatnio pojawiły się na polskim rynku, wspierają podłączenie do tzw. instalacji jedno kablowych czyli UNICABLE. Usługa ta umożliwia podłączenie kilku tunerów satelitarnych, mogą być różnych operatorów, do anteny satelitarnej za pomocą jednego przewodu antenowego. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, u których nie ma możliwości doprowadzenia kolejnych przewodów antenowych.

Oprócz wykonywania instalacji satelitarnych, w ofercie mamy też montaż oraz ustawienie anten naziemnych dla dowolnej ilości odbiorników. Zapraszamy do poznania oferty programowej, jaka jest obecnie dostępną w ramach darmowej telewizji naziemnej. Dodatkowo jesteśmy też w stanie zamontować telewizor na ścianie. W ofercie posiadamy niezbędne akcesoria.

Swoje usługi świadczymy na terenie miasta:

 Gliwice, Zabrze, Knurów, Mikołów, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Gierałtowice i okolice

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny 883 324 829 lub e-mail: biuro@tvsatserwis.net.