Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł. Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat. Ponadto operator uruchamia nową ofertę Premium MAX Plus.

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu to pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny od 20 zł. Z kolei dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu
Nowa oferta Cyfrowego Polsatu

Obydwie propozycje klient otrzyma aż przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.

Dla osób ceniących bogactwo rozrywki Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać aż przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną, już docenioną przez widzów ofertę Premium MAX (bez pakietu Rozrywka HD), na którą składa się 177 kanałów – również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł (dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego) oraz usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie – dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.

Artykuł ze strony: https://media2.pl/media/148535-Nowa-oferta-Cyfrowego-Polsatu.-TV-6-miesiecy-bez-oplat-nowy-pakiet-Premium-Max-Plus.html

>>> LINK DO NOWEJ OFERTY <<<