24 kwietnia 2015

Aktualna oferta cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T ( stan na 10.01.2017 )

Do niedawna było to wręcz niemożliwe aby za pomocą anteny telewizyjnej odbierać wszystkie programy Telewizji Polskiej oraz najciekawsze programy nadawców prywatnych w super cyfrowej jakości! Teraz się to zmieniło. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowej anteny satelitarnej, czy też opłacania kolejnych abonamentów! Do odbioru cyfrowych programów telewizyjnych nadawanych z nadajników naziemnych, obecnie wystarczy posiadanie odpowiedniego tunera cyfrowego ( dekodera ) lub też telewizora obsługującego standard DVB-T Mpeg4 oraz antenę telewizyjną.

montaż anten montaż anten montaż anten

 Nasi Klienci z takich miast jak : Gliwice, Zabrze, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Bytom, Mikołów, Chorzów, Pyskowice, Tarnowskie Góry i okolic mają już dostęp do Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu cyfrowego nadajnika telewizyjnego. Aktualny wykaz nadajników Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska znajduje się na dole strony.

Nasza Firma oferuje niezbędny sprzęt odbiorczy jaki musi znajdować się w Twoim domu jak i inne akcesoria wraz z kompleksową usługą serwisową, w tym montażu anteny telewizyjnej, serwisem jak i rozbudową istniejącej już instalacji antenowej . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt .

Programy dostępne w ramach Cyfrowej Telewizji Naziemnej na terenie Śląska ( stan na 10.01.2017 ):

kan. częstotliwość MUX Oferta
21 474  TEST TVS HD, Polsat HD, TV Republika
55 746 1 Zawartość: TVP ABC, ATM Rozrywka, ESKA TV, TTV, Polo TV, TRWAM, Stopklatka TV, Focus TV,
49 698 2 Zawartość: Polsat, TVN, TV 4 – Czwórka, TV Puls, TVN7, Super Polsat, TV 6, TV Puls 2
41 634 3 Zawartość: TVP 1, TVP 2 HD, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Regionalna,
 6  184,5  8

Nowa TV, Zoom TV

 start grudzień 2016 r.

WP1 i Metro