13 maja 2017

Polsat i Eurosport uruchamiają Tenis Premium HD. Bez reklam i dla wszystkich operatorów

Grupa Polsat i Eurosport łączą siły i wprowadzają na rynek pierwszy w Polsce produkt premium skierowany do fanów tenisa. Będzie on dostępny w pakiecie typu „season pass”. Widzowie zyskają dostęp do transmisji tenisa bez reklam i w jakości HD.

cyfrowy polsat

cyfrowy polsat

Jako rezultat współpracy Grupy Polsat i Eurosportu, już na rynku oficjalnie debiutuje Tenis Premium. Zapewni on pełny dostęp, bez reklam i w jakości HD do całego sezonu rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema.

Produkt ten, na który składają się dwa kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, stworzony został specjalnie z myślą o polskich kibicach tenisa i będzie uruchamiany wyłącznie na czas czterech prestiżowych turniejów:
French Open (Roland Garros) 2017 – od 28 maja do 11 czerwca (powtórki do 18 czerwca),
Wimbledon 2017 – od 3 do 16 lipca (powtórki do 23 lipca),
US Open 2017 – od 28 sierpnia do 10 września (powtórki do 17 września),
Australian Open 2018 – od 15 do 28 stycznia 2018 r. (powtórki do 4 lutego 2018 r).

Wielki Szlem to setki meczów i godzin relacji na żywo, światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego, a także niezapomniane występy Polaków. W ramach przygotowywanej z Eurosportem sezonowej oferty Tenis Premium fani tenisa będą mogli oglądać wszystkie turnieje 24 godziny na dobę, w HD i bez reklam. Pokażemy wszystkie najlepsze i najważniejsze mecze na żywo oraz relacje z meczów Polaków w tak szerokim zakresie, jak będzie to tylko możliwe – zapowiada Maciej Stec, Członek Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A. i Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Cieszymy się, że razem z naszym partnerem udało nam się wypracować unikalny produkt w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających kibiców, którzy chcą śledzić każdą sekundę tych prestiżowych turniejów. Tenis Premium to propozycja komplementarna do oferty Eurosportu, którego widzowie będą mieli dostęp do transmisji w takim samym zakresie jak dotychczas – dodaje Dorota Żurkowska, SVP, Country Manager Discovery w Polsce.

Oferta zakupu pakietu Tenis Premium jest dostępna dla wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych, które będą decydować o formie i sposobie udostępniania go swoim abonentom.

Już wiadomo, że kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 swoim abonentom telewizji satelitarnej, jak również użytkownikom największej telewizji internetowej IPLA zaproponuje Cyfrowy Polsat.

info ze strony: https://media2.pl/media/141613-Polsat-i-Eurosport-uruchamiaja-Tenis-Premium-HD.-Bez-reklam-i-dla-wszystkich-operatorow.html