Nowa oferta NC+. Telewizja elastyczna

Platforma nc+ wprowadza nową ofertę “Telewizja elastyczna”, w ramach której klienci zawierający nowe umowy na pakiet telewizji Comfort+ będą mogli dobierać do niego, przez cały okres umowy, opcje dodatkowe bez długoterminowych zobowiązań i zmieniać je w cyklach miesięcznych.

Nowa oferta NC+. Telewizja elastyczna
Nowa oferta NC+. Telewizja elastyczna

 

W pakiecie Comfort+ klienci otrzymają dostęp do 112 kanałów, w tym aż 55 w jakości HD, w cenie 39,99 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Korzystając z oferty “Telewizja elastyczna”, klienci będą mogli dobierać do tego pakietu opcje dodatkowe i zmieniać je nawet w cyklu miesięcznym. Takie rozwiązanie pozwoli na zachowanie pełnej kontroli nad posiadanym pakietem i możliwość elastycznej zmiany posiadanej oferty w zależności od aktualnych potrzeb.

Opcje dodatkowe dostępne w ramach “Telewizji elastycznej”, które można dobierać do pakietu Comfort+, to m.in.:
– Dopełnienie do Extra+ (37 dodatkowych kanałów) za 30 zł
– Canal+ (8 kanałów) za 60 zł
– Dopełnienie do Extra+ z Canal+ za 70 zł
– Eleven Sports (tylko 3 kanały, czwarty jedynie w pakiecie Extra+) za 15,90 zł
– HBO (3 kanały) za 25 zł
– HBO GO (tylko z pakietem HBO) za 10 zł
– Multi Man Pack za 30 zł

Przykładowo, decydując się na pakiet Comfort+ (112 kanałów) z dopełnieniem do Extra+ (37 kanałów) oraz 8 kanałami Canal+, klient zapłaci w danym miesiącu 109,99 zł.. Jeśli zrezygnuje z opcji dodatkowych, to w kolejnym miesiącu zapłaci tylko podstawową miesięczną opłatę za pakiet Comfort+ w wysokości 39,99 zł.

Klienci z dekoderami WiFi PremiumBox+ oraz MediaBox+ podłączonymi do internetu będą mogli zamawiać powyżej wymienione opcje poprzez żółty guzik na pilocie (TVI).

Multiroom i dekodery za 0 zł przez rok
Platforma nc+ przygotowała również nową promocję na usługę Multiroom oraz nowoczesne dekodery z dyskami 500 GB i/lub modułem WiFi. Wybierając odpowiednią ofertę, klienci będą mogli dzielić się swoją telewizją z domownikami albo korzystać z wybranych dekoderów przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

Nową ofertę wspiera nowa kampania reklamowa z nienasyconym wampirem rozrywki.

 

Artykuł ze strony: https://media2.pl/media/149079-Nowa-oferta-NCplus.-Telewizja-elastyczna.html