Nowa oferta internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Od 14 lutego 2018 roku Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej.

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę Internetu LTE wprowadzając bardziej elastyczne rozwiązania i nowoczesny sprzęt.

W nowych abonamentach klienci będą mogli dobrać pakiety na miarę swoich potrzeb: podstawowy 30 GB już za jedyne 30 zł, 45 GB za 40 zł, 60 GB za 50 zł i dla intensywnie korzystających z Internetu − pakiet 100 GB w cenie 70 zł.

Nowa oferta internetu LTE w Cyfrowym Polsacie
Nowa oferta internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

 

Dla zapewnienia swobody korzystania z Internetu klienci otrzymają usługę LTE BEZ KOŃCA w cenie abonamentu. Teraz jest ona dostępna już w abonamencie od 40 zł miesięcznie, co oznacza, że klienci mogą z niej skorzystać płacąc 10 zł mniej niż dotychczas.

Dodatkowo Cyfrowy Polsat oferuje sprzęt obsługujący również LTE Plus Advanced i umożliwiający pobieranie danych z szybkością nawet do 300 Mb/s. Do wyboru są m.in.: router mobilny ZTE MF 971V, router stacjonarny HUAWEI B525 oraz Zestaw Internetu Domowego 300.

W prezencie we wszystkich ofertach klienci otrzymają dwa miesiące abonamentu bez opłat, a także nie muszą ponosić przez dwa miesiące opłaty za udostępnienie sprzętu, jeżeli wybiorą ofertę z modemem lub routerem;

Oferta wprowadza nową usługę “Ochrona Internetu”. To kompleksowy pakiet antywirusowy, w ramach którego każdy klient może skorzystać z aż 3 licencji i zainstalować je na swoich urządzeniach: komputerze, tablecie czy smartfonie. Klient otrzymuję taką usługę na próbę razem z ofertą Internetu. W promocjach na 24 miesiące może ją testować za darmo przez 2 miesiące, a w promocjach na 12 miesięcy – przez miesiąc. Potem opłata za usługę wynosi 9 zł miesięcznie.

Cyfrowy Polsat wprowadził takżę możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięczny okres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB już za 30 zł do 50 GB w cenie 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu – nawet do 300 GB.

Oferowany przez Cyfrowy Polsat i Plus Internet LTE obejmuje dziś swoim zasięgiem ponad 99% Polaków.

Artykuł ze strony: https://media2.pl/telekomunikacja/148509-Nowa-oferta-internetu-LTE-w-Cyfrowym-Polsacie.-Nowe-uslugi-i-wieksze-pakiety.html